• Antalya °
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
  • İMSAK'A 05:56

  • HABER GÖNDER

  • CANLI SONUÇLAR

ANTgs 16:00 KSMfb

TSgs 16:00 ALNYfb

GÖZgs 19:00 BBEfb

KONgs 19:00 FBfb

ADNgs 19:00 BALfb

CHEgs 21:00 EVEfb

WHUgs 23:00 LUFCfb

BETgs 23:00 ALAfb

INTgs 22:45 ATAfb

CFBgs 23:15 SLBfb

AAGgs 22:45 KVOfb

OGCNgs 23:00 ASMfb

BOSCgs 2 - 0 BANfb

BFRgs 3 - 0 RESfb

PALgs 2 - 0 GREfb

INGgs 21:00 TAMfb

HSVgs 22:30 HOLKfb

AEKgs 20:30 ASFCfb

CHIgs 21:00 VIC fb

MFCgs 23:00 FCSfb

CSLgs 04:06 NECfb

UNAMgs 06:00 DCAfb

AJX(A)gs 20:45 FCDBfb

AZ(A)gs 23:00 NACfb

CDCPgs 18:00 CAFVfb

FCPBgs 18:00 CAPfb

SLBBgs 19:00 FCAfb

VİLgs 21:00 SCCfb

VSCgs 23:00 LSCfb

ARSgs 14:00 FCLMfb

FCRKgs 16:30 ZENfb

ALCgs 21:00 MİRfb

LUGgs 23:00 FUEfb

CLAgs 3 - 1 CPCfb

CNFgs 0 - 0 DSCfb

CARgs 22:30 CAPfb

  • Favorilerim
  • Canlı
Tarih Seçin
  • Bugün

  • Yarın

  • 10-03-2021

  • 11-03-2021

  • 12-03-2021

  • 13-03-2021

  • 14-03-2021

  • 15-03-2021

  • 16-03-2021

  • 17-03-2021

  • 18-03-2021

  • 19-03-2021

  • 20-03-2021

  • 21-03-2021

  • 22-03-2021

  • 23-03-2021

LİGE GÖRE SAAT
Favorilerim
Carioca 1
00:00 CANLIMS’
  • Boavista
  • Bangu
  • 3
  • Carioca 1
  • 00:00
  • Boavista2
  • Bangu0
02:15 CANLI77’
  • Botafogo
  • Resende
  • 3
  • Carioca 1
  • 02:15
  • Botafogo3
  • Resende0
02:15 CANLI77’
  • Botafogo
  • Resende
  • 3
  • Carioca 1
  • 02:15
  • Botafogo3
  • Resende0
Brezilya Kupası
00:00 CANLIMS’
  • Palmeiras
  • Gremio
  • 3
  • Brezilya Kupası
  • 00:00
  • Palmeiras2
  • Gremio0
LPF
00:00 CANLIMS’
  • Árabe
  • Alianza
  • 3
  • LPF
  • 00:00
  • Árabe0
  • Alianza0
02:00 CANLI90+4’
  • Tauro
  • San Miguelito
  • 3
  • LPF
  • 02:00
  • Tauro0
  • San Miguelito1
02:00 CANLI90+4’
  • Tauro
  • San Miguelito
  • 3
  • LPF
  • 02:00
  • Tauro0
  • San Miguelito1
Ulusal Lig
00:00 CANLIMS’
  • Marathon
  • Honduras
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 00:00
  • Marathon1
  • Honduras1
01:00 CANLIMS’
  • Motagua
  • UPNFM
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 01:00
  • Motagua3
  • UPNFM1
02:00 CANLI90+3’
  • Platense
  • Vida
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 02:00
  • Platense2
  • Vida2
05:00 CANLI
  • Olimpia
  • Real España
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 05:00
  • Olimpia
  • Real España
02:00 CANLI90+3’
  • Platense
  • Vida
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 02:00
  • Platense2
  • Vida2
Premier Lig
00:00 CANLIMS’
  • Marte
  • Chalatenango
  • 3
  • Premier Lig
  • 00:00
  • Marte0
  • Chalatenango0
00:15 CANLIMS’
  • FAS
  • Isidro
  • 3
  • Premier Lig
  • 00:15
  • FAS0
  • Isidro1
Ulusal Lig
00:30 CANLIMS’
  • Xelaju
  • Malacateco
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 00:30
  • Xelaju0
  • Malacateco0
Liga Primera U20
01:00 CANLIMS’
  • Diriangén
  • Chinandega
  • 3
  • Liga Primera U20
  • 01:00
  • Diriangén2
  • Chinandega0
Paranaense 1
01:00 CANLIERT’
  • Cascavel
  • Paranaense
  • 3
  • Paranaense 1
  • 01:00
  • Cascavel
  • Paranaense
Premier Lig
01:00 CANLIMS’
  • Saprissa
  • Grecia
  • 3
  • Premier Lig
  • 01:00
  • Saprissa1
  • Grecia2
03:00 CANLIİY’
  • San Carlos
  • Jicaral
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:00
  • San Carlos0
  • Jicaral0
04:00 CANLI
  • Guápiles
  • Cartaginés
  • 3
  • Premier Lig
  • 04:00
  • Guápiles
  • Cartaginés
03:00 CANLIİY’
  • San Carlos
  • Jicaral
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:00
  • San Carlos0
  • Jicaral0
Catarinense 1
01:00 CANLIERT’
  • Chapecoense
  • Juventus
  • 3
  • Catarinense 1
  • 01:00
  • Chapecoense
  • Juventus
Premier Lig
01:20 CANLIMS’
  • Patronato
  • Union
  • 3
  • Premier Lig
  • 01:20
  • Patronato0
  • Union1
01:20 CANLIMS’
  • Gimnasia La P.
  • Defensa y Jus.
  • 3
  • Premier Lig
  • 01:20
  • Gimnasia La P.1
  • Defensa y Jus.1
03:30 CANLI23’
  • Velez
  • Boca Juniors
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:30
  • Velez0
  • Boca Juniors1
01:15 CANLI
  • Racing Club
  • Rosario C.
  • 3
  • Premier Lig
  • 01:15
  • Racing Club
  • Rosario C.
03:30 CANLI
  • River Plate
  • Argentinos Jr.
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:30
  • River Plate
  • Argentinos Jr.
03:30 CANLI23’
  • Velez
  • Boca Juniors
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:30
  • Velez0
  • Boca Juniors1
Profesyonel Lig
01:30 CANLIMS’
  • Club Guarani
  • Luqueno
  • 3
  • Profesyonel Lig
  • 01:30
  • Club Guarani0
  • Luqueno1
A Ligi
01:40 CANLIMS’
  • Jaguares
  • Patriotas
  • 3
  • A Ligi
  • 01:40
  • Jaguares3
  • Patriotas2
04:00 CANLI
  • Boyaca Chico
  • Dep. Tolima
  • 3
  • A Ligi
  • 04:00
  • Boyaca Chico
  • Dep. Tolima
04:00 CANLI
  • Santa Fe
  • Pasto
  • 3
  • A Ligi
  • 04:00
  • Santa Fe
  • Pasto
Ascenso MX
02:00 CANLIMS’
  • Atlante
  • Tepa
  • 3
  • Ascenso MX
  • 02:00
  • Atlante5
  • Tepa0
Kuzeydoğu Kupası
02:00 CANLI90’
  • AD Confiança
  • CS Alagoano
  • 3
  • Kuzeydoğu Kupası
  • 02:00
  • AD Confiança1
  • CS Alagoano2
02:00 CANLI90’
  • AD Confiança
  • CS Alagoano
  • 3
  • Kuzeydoğu Kupası
  • 02:00
  • AD Confiança1
  • CS Alagoano2
Pro Lig
02:00 CANLI90+2’
  • Guayaquil City
  • Barcelona SC
  • 3
  • Pro Lig
  • 02:00
  • Guayaquil City0
  • Barcelona SC3
03:00 CANLI
  • Universitario
  • 9 de Octubre
  • 3
  • Pro Lig
  • 03:00
  • Universitario
  • 9 de Octubre
02:00 CANLI90+2’
  • Guayaquil City
  • Barcelona SC
  • 3
  • Pro Lig
  • 02:00
  • Guayaquil City0
  • Barcelona SC3
Mineiro 1
02:30 CANLI62’
  • Atl Mineiro
  • Uberlândia
  • 3
  • Mineiro 1
  • 02:30
  • Atl Mineiro2
  • Uberlândia0
02:30 CANLI62’
  • Atl Mineiro
  • Uberlândia
  • 3
  • Mineiro 1
  • 02:30
  • Atl Mineiro2
  • Uberlândia0
Premier Lig
03:00 CANLI52’
  • Jalapa
  • Juventus
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:00
  • Jalapa0
  • Juventus0
04:00 CANLI
  • Diriangén
  • Chinandega
  • 3
  • Premier Lig
  • 04:00
  • Diriangén
  • Chinandega
03:00 CANLI52’
  • Jalapa
  • Juventus
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:00
  • Jalapa0
  • Juventus0
Liga MX
04:06 CANLI
  • Santos Laguna
  • Necaxa
  • 3
  • Liga MX
  • 04:06
  • Santos Laguna
  • Necaxa
06:00 CANLI
  • Pumas UNAM
  • Cruz Azul
  • 3
  • Liga MX
  • 06:00
  • Pumas UNAM
  • Cruz Azul
A Lig
11:00 CANLIERT’
  • Central Coast
  • Newcastle
  • 3
  • A Lig
  • 11:00
  • Central Coast
  • Newcastle
11:05 CANLI
  • Central Coast
  • Macarthur
  • 3
  • A Lig
  • 11:05
  • Central Coast
  • Macarthur
Erovnuli Lig 2
12:00 CANLI
  • Chikhura
  • Gagra
  • 3
  • Erovnuli Lig 2
  • 12:00
  • Chikhura
  • Gagra
14:00 CANLI
  • WIT
  • Shevardeni
  • 3
  • Erovnuli Lig 2
  • 14:00
  • WIT
  • Shevardeni
Ulusal Lig
13:30 CANLI
  • Sf. Gheorghe
  • Floreşti
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 13:30
  • Sf. Gheorghe
  • Floreşti
W-Ligi
  • 3
  • W-Ligi
  • 13:35
  • Perth Glory(K)
  • Newc. Jets (K)
Premier Lig
14:00 CANLI
  • Arsenal Tula
  • Lok. Moscow
  • 3
  • Premier Lig
  • 14:00
  • Arsenal Tula
  • Lok. Moscow
16:30 CANLI
  • Rubin Kazan
  • Zenit
  • 3
  • Premier Lig
  • 16:30
  • Rubin Kazan
  • Zenit
Premier Lig
14:00 CANLI
  • Noah
  • Lori
  • 3
  • Premier Lig
  • 14:00
  • Noah
  • Lori
Premier Lig
15:00 CANLI
  • Dnipro-1
  • Oleksandria
  • 3
  • Premier Lig
  • 15:00
  • Dnipro-1
  • Oleksandria
15:00 CANLI
  • Rukh Vynnyky
  • Desna
  • 3
  • Premier Lig
  • 15:00
  • Rukh Vynnyky
  • Desna
Superliga
15:00 CANLI
  • Laçi
  • Apolonia
  • 3
  • Superliga
  • 15:00
  • Laçi
  • Apolonia
18:00 CANLI
  • Vllaznia
  • Kukësi
  • 3
  • Superliga
  • 18:00
  • Vllaznia
  • Kukësi
Premier Lig
15:00 CANLI
  • Sabah
  • Sumqayıt
  • 3
  • Premier Lig
  • 15:00
  • Sabah
  • Sumqayıt
17:15 CANLI
  • Neftçi
  • Keşlə
  • 3
  • Premier Lig
  • 17:15
  • Neftçi
  • Keşlə
Premier Lig 2 (Lig 1)
15:00 CANLI
  • Blackburn U23
  • Southamp. U23
  • 3
  • Premier Lig 2 (Lig 1)
  • 15:00
  • Blackburn U23
  • Southamp. U23
16:00 CANLI
  • Man City U23
  • West Ham U23
  • 3
  • Premier Lig 2 (Lig 1)
  • 16:00
  • Man City U23
  • West Ham U23
Kupa
15:30 CANLI
  • Petrojet
  • Coca-Cola
  • 3
  • Kupa
  • 15:30
  • Petrojet
  • Coca-Cola
3. Lig
16:00 CANLI
  • Ludogorets III
  • Balchik
  • 3
  • 3. Lig
  • 16:00
  • Ludogorets III
  • Balchik
1. Lig
16:00 CANLI
  • Graficar Belgr
  • Radnički P
  • 3
  • 1. Lig
  • 16:00
  • Graficar Belgr
  • Radnički P
Süper Lig
16:00 CANLI
  • Trabzonspor
  • Alanyaspor
  • 3
  • Süper Lig
  • 16:00
  • Trabzonspor
  • Alanyaspor
16:00 CANLI
  • Antalyaspor
  • Kasımpaşa
  • 3
  • Süper Lig
  • 16:00
  • Antalyaspor
  • Kasımpaşa
19:00 CANLI
  • Göztepe
  • BB Erzurumspor
  • 3
  • Süper Lig
  • 19:00
  • Göztepe
  • BB Erzurumspor
19:00 CANLI
  • Konyaspor
  • Fenerbahçe
  • 3
  • Süper Lig
  • 19:00
  • Konyaspor
  • Fenerbahçe
1. Lig
16:00 CANLI
  • Olimpik
  • Sloboda T
  • 3
  • 1. Lig
  • 16:00
  • Olimpik
  • Sloboda T
Premier Lig 2 (Lig 2)
16:00 CANLI
  • WBA U23
  • Burnley U23
  • 3
  • Premier Lig 2 (Lig 2)
  • 16:00
  • WBA U23
  • Burnley U23
16:00 CANLI
  • Sunderland U23
  • Newcastle U23
  • 3
  • Premier Lig 2 (Lig 2)
  • 16:00
  • Sunderland U23
  • Newcastle U23
West Bank Ligi
16:00 CANLI
  • Shabab Alsamu
  • Thaqafi
  • 3
  • West Bank Ligi
  • 16:00
  • Shabab Alsamu
  • Thaqafi
16:00 CANLI
  • Markez Balata
  • Al-Dhahiriya
  • 3
  • West Bank Ligi
  • 16:00
  • Markez Balata
  • Al-Dhahiriya
19:00 CANLI
  • Shabab Khaleel
  • Al-Birah
  • 3
  • West Bank Ligi
  • 19:00
  • Shabab Khaleel
  • Al-Birah
Arabian Gulf Reserve League
16:30 CANLI
  • Al Ahli
  • Jazira
  • 3
  • Arabian Gulf Reserve League
  • 16:30
  • Al Ahli
  • Jazira
FNL
16:30 CANLI
  • Dukla
  • Ústí
  • 3
  • FNL
  • 16:30
  • Dukla
  • Ústí
2. Lig
16:30 CANLI
  • Recea
  • U Cluj
  • 3
  • 2. Lig
  • 16:30
  • Recea
  • U Cluj
Premier Lig
16:55 CANLI
  • Riffa
  • East Riffa
  • 3
  • Premier Lig
  • 16:55
  • Riffa
  • East Riffa
19:30 CANLI
  • Ahli
  • Hidd
  • 3
  • Premier Lig
  • 19:30
  • Ahli
  • Hidd
19:30 CANLI
  • Najma
  • Manama
  • 3
  • Premier Lig
  • 19:30
  • Najma
  • Manama
1. Lig
17:00 CANLI
  • Belouizdad
  • CS Constantine
  • 3
  • 1. Lig
  • 17:00
  • Belouizdad
  • CS Constantine
Hindistan Süper Lig
17:00 CANLI
  • Mumbai
  • Goa
  • 3
  • Hindistan Süper Lig
  • 17:00
  • Mumbai
  • Goa
2. Lig
18:00 CANLI
  • Cova Piedade
  • Viseu
  • 3
  • 2. Lig
  • 18:00
  • Cova Piedade
  • Viseu
18:00 CANLI
  • Porto II
  • Casa Pia
  • 3
  • 2. Lig
  • 18:00
  • Porto II
  • Casa Pia
19:00 CANLI
  • Benfica II
  • Arouca
  • 3
  • 2. Lig
  • 19:00
  • Benfica II
  • Arouca
21:00 CANLI
  • Vilafranquense
  • Covilha
  • 3
  • 2. Lig
  • 21:00
  • Vilafranquense
  • Covilha
23:00 CANLI
  • Varzim
  • Leixoes
  • 3
  • 2. Lig
  • 23:00
  • Varzim
  • Leixoes
Süper Lig
  • 3
  • Süper Lig
  • 18:00
  • Bačka Palanka
  • Mladost Lucani
20:05 CANLI
  • Zlatibor Č
  • Napredak
  • 3
  • Süper Lig
  • 20:05
  • Zlatibor Č
  • Napredak
1. Lig
18:00 CANLI
  • Ethnikos Achna
  • Doxa
  • 3
  • 1. Lig
  • 18:00
  • Ethnikos Achna
  • Doxa
20:00 CANLI
  • Apollon
  • AEL
  • 3
  • 1. Lig
  • 20:00
  • Apollon
  • AEL
Liga Leumit
20:00 CANLI
  • Ramat HaSharon
  • H Acre
  • 3
  • Liga Leumit
  • 20:00
  • Ramat HaSharon
  • H Acre
20:00 CANLI
  • Rishon LeZion
  • H Jerusalem
  • 3
  • Liga Leumit
  • 20:00
  • Rishon LeZion
  • H Jerusalem
20:00 CANLI
  • H Ra'anana
  • Hapoel Iksal
  • 3
  • Liga Leumit
  • 20:00
  • H Ra'anana
  • Hapoel Iksal
Premier Lig
17:10 CANLI
  • Qadsia
  • Kuwait
  • 3
  • Premier Lig
  • 17:10
  • Qadsia
  • Kuwait
1. Lig
18:30 CANLI
  • Argeș
  • Iaşi
  • 3
  • 1. Lig
  • 18:30
  • Argeș
  • Iaşi
21:30 CANLI
  • Voluntari
  • Dinamo Bükreş
  • 3
  • 1. Lig
  • 21:30
  • Voluntari
  • Dinamo Bükreş
1. Lig
18:30 CANLI
  • Tsarsko selo
  • Slavia Sofya
  • 3
  • 1. Lig
  • 18:30
  • Tsarsko selo
  • Slavia Sofya
TFF 1. Lig
19:00 CANLI
  • Adanaspor
  • Balıkesirspor
  • 3
  • TFF 1. Lig
  • 19:00
  • Adanaspor
  • Balıkesirspor
Yıldızlar Ligi
19:15 CANLI
  • Khor
  • Gharafa
  • 3
  • Yıldızlar Ligi
  • 19:15
  • Khor
  • Gharafa
Ligat ha'Al
20:00 CANLI
  • Ashdod
  • Hapoel Hadera
  • 3
  • Ligat ha'Al
  • 20:00
  • Ashdod
  • Hapoel Hadera
21:45 CANLI
  • M. Tel Aviv
  • Beitar
  • 3
  • Ligat ha'Al
  • 21:45
  • M. Tel Aviv
  • Beitar
Ekstraklasa
20:00 CANLI
  • Warta Poznań
  • Wisla Plock
  • 3
  • Ekstraklasa
  • 20:00
  • Warta Poznań
  • Wisla Plock
Süper Lig
20:30 CANLI
  • AEK
  • Apollon
  • 3
  • Süper Lig
  • 20:30
  • AEK
  • Apollon
Eerste Divisie
20:45 CANLI
  • Ajax II
  • Den Bosch
  • 3
  • Eerste Divisie
  • 20:45
  • Ajax II
  • Den Bosch
23:00 CANLI
  • AZ Alkmaar II
  • NAC Breda
  • 3
  • Eerste Divisie
  • 23:00
  • AZ Alkmaar II
  • NAC Breda
Serie B
21:00 CANLI
  • Chievo
  • Vicenza
  • 3
  • Serie B
  • 21:00
  • Chievo
  • Vicenza
Süper Lig
21:00 CANLI
  • Aalborg
  • SønderjyskE
  • 3
  • Süper Lig
  • 21:00
  • Aalborg
  • SønderjyskE
3. Lig
21:00 CANLI
  • Ingolstadt
  • Türkgücü
  • 3
  • 3. Lig
  • 21:00
  • Ingolstadt
  • Türkgücü
Potiguar
21:00 CANLI
  • Santa Cruz
  • Força e Luz
  • 3
  • Potiguar
  • 21:00
  • Santa Cruz
  • Força e Luz
Premier Lig
21:00 CANLI
  • Chelsea
  • Everton
  • 3
  • Premier Lig
  • 21:00
  • Chelsea
  • Everton
23:00 CANLI
  • West Ham
  • Leeds United
  • 3
  • Premier Lig
  • 23:00
  • West Ham
  • Leeds United
2. Lig
21:00 CANLI
  • Alcorcon
  • Mirandes
  • 3
  • 2. Lig
  • 21:00
  • Alcorcon
  • Mirandes
23:00 CANLI
  • Lugo
  • Fuenlabrada
  • 3
  • 2. Lig
  • 23:00
  • Lugo
  • Fuenlabrada
Pernambucano 1
21:00 CANLI
  • Tabocas
  • Vera Cruz
  • 3
  • Pernambucano 1
  • 21:00
  • Tabocas
  • Vera Cruz
Brasiliense
21:30 CANLIERT’
  • Capital
  • Luziânia
  • 3
  • Brasiliense
  • 21:30
  • Capital
  • Luziânia
21:30 CANLIERT’
  • Sobradinho
  • Unaí
  • 3
  • Brasiliense
  • 21:30
  • Sobradinho
  • Unaí
Maranhense
21:30 CANLI
  • São José MA
  • IAPE
  • 3
  • Maranhense
  • 21:30
  • São José MA
  • IAPE
2. Bundesliga
22:30 CANLI
  • Hamburg
  • Holstein Kiel
  • 3
  • 2. Bundesliga
  • 22:30
  • Hamburg
  • Holstein Kiel
1. Lig A
22:45 CANLI
  • Gent
  • Oostende
  • 3
  • 1. Lig A
  • 22:45
  • Gent
  • Oostende
Serie A
22:45 CANLI
  • Inter
  • Atalanta
  • 3
  • Serie A
  • 22:45
  • Inter
  • Atalanta
Kadınlar Libertadores Kupası
23:00 CANLI
  • Santiago
  • Kindermann-Av.
  • 3
  • Kadınlar Libertadores Kupası
  • 23:00
  • Santiago
  • Kindermann-Av.
23:00 CANLI
  • Corinthians
  • Universitario
  • 3
  • Kadınlar Libertadores Kupası
  • 23:00
  • Corinthians
  • Universitario
01:30 CANLI
  • Boca Juniors
  • Dep Tropico
  • 3
  • Kadınlar Libertadores Kupası
  • 01:30
  • Boca Juniors
  • Dep Tropico
01:30 CANLI
  • El Nacional
  • America Cali
  • 3
  • Kadınlar Libertadores Kupası
  • 01:30
  • El Nacional
  • America Cali
Fransa Kupası
23:00 CANLI
  • Nice
  • Monaco
  • 3
  • Fransa Kupası
  • 23:00
  • Nice
  • Monaco
Serie C
23:00 CANLI
  • Mantova
  • Südtirol
  • 3
  • Serie C
  • 23:00
  • Mantova
  • Südtirol
Matogrossense
23:00 CANLI
  • Poconé
  • Grêmio Sorriso
  • 3
  • Matogrossense
  • 23:00
  • Poconé
  • Grêmio Sorriso
La Liga
23:00 CANLI
  • Real Betis
  • Alaves
  • 3
  • La Liga
  • 23:00
  • Real Betis
  • Alaves
C Ligi
23:10 CANLI
  • A Merlo
  • Claypole
  • 3
  • C Ligi
  • 23:10
  • A Merlo
  • Claypole
23:10 CANLI
  • Berazategui
  • Lamadrid
  • 3
  • C Ligi
  • 23:10
  • Berazategui
  • Lamadrid
Primeira Liga
23:15 CANLI
  • Belenenses
  • Benfica
  • 3
  • Primeira Liga
  • 23:15
  • Belenenses
  • Benfica
Kadınlar Süper Ligi
23:15 CANLI
  • Bristol (K)
  • Reading (K)
  • 3
  • Kadınlar Süper Ligi
  • 23:15
  • Bristol (K)
  • Reading (K)
Paulista A1
01:00 CANLI
  • Ferroviária
  • Botafogo SP
  • 3
  • Paulista A1
  • 01:00
  • Ferroviária
  • Botafogo SP
01:00 CANLI
  • Santo André
  • São Caetano
  • 3
  • Paulista A1
  • 01:00
  • Santo André
  • São Caetano
Gaucho 1
02:00 CANLI
  • Internacional
  • São Luiz
  • 3
  • Gaucho 1
  • 02:00
  • Internacional
  • São Luiz
02:00 CANLI
  • Pelotas
  • Erechim
  • 3
  • Gaucho 1
  • 02:00
  • Pelotas
  • Erechim
04:00 CANLI
  • Novo Hamburgo
  • Juventude
  • 3
  • Gaucho 1
  • 04:00
  • Novo Hamburgo
  • Juventude
04:00 CANLI
  • Caxias
  • Aimoré
  • 3
  • Gaucho 1
  • 04:00
  • Caxias
  • Aimoré
B Ligi
02:00 CANLI
  • Magdalena
  • Leones
  • 3
  • B Ligi
  • 02:00
  • Magdalena
  • Leones
La Liga Femenina
  • 3
  • La Liga Femenina
  • 01:00
  • Berazategui (K73
  • Ferro Carril Oeste49
  • 3
  • La Liga Femenina
  • 03:30
  • Obras (K)11
  • Asociación Española de San Vicente7
  • 3
  • La Liga Femenina
  • 20:00
  • Ferro Carril Oeste
  • Quimsa (K)
  • 3
  • La Liga Femenina
  • 03:30
  • Obras (K)11
  • Asociación Española de San Vicente7
Basketbol Şampiyonlar Ligi Amerika
02:10 CANLI4.P’
  • Obras
  • Almagro
  • 3
  • Basketbol Şampiyonlar Ligi Amerika
  • 02:10
  • Obras73
  • Almagro87
  • 3
  • Basketbol Şampiyonlar Ligi Amerika
  • 23:40
  • Flamengo
  • I. Atletico Central Cordoba
02:10 CANLI
  • Almagro
  • Franca
  • 3
  • Basketbol Şampiyonlar Ligi Amerika
  • 02:10
  • Almagro
  • Franca
02:10 CANLI4.P’
  • Obras
  • Almagro
  • 3
  • Basketbol Şampiyonlar Ligi Amerika
  • 02:10
  • Obras73
  • Almagro87
NBA
04:00 CANLI
  • Team Durant
  • Team LeBron
  • 3
  • NBA
  • 04:00
  • Team Durant
  • Team LeBron
CBA
06:00 CANLI
  • GZ Long-Lions
  • SH Sharks
  • 3
  • CBA
  • 06:00
  • GZ Long-Lions
  • SH Sharks
07:30 CANLI
  • Fujian Xunxing
  • SD Tigers
  • 3
  • CBA
  • 07:30
  • Fujian Xunxing
  • SD Tigers
10:30 CANLI
  • JS Dragons
  • Zhejiang Lions
  • 3
  • CBA
  • 10:30
  • JS Dragons
  • Zhejiang Lions
14:35 CANLI
  • LF Leopards
  • GS Tigers
  • 3
  • CBA
  • 14:35
  • LF Leopards
  • GS Tigers
15:00 CANLI
  • QD Eagles
  • SJ Whale
  • 3
  • CBA
  • 15:00
  • QD Eagles
  • SJ Whale
Higher League
12:00 CANLI
  • Odessa
  • Mavpi II
  • 3
  • Higher League
  • 12:00
  • Odessa
  • Mavpi II
KBL
13:00 CANLI
  • KT Sonicboom
  • Jeonju KCC
  • 3
  • KBL
  • 13:00
  • KT Sonicboom
  • Jeonju KCC
VTB-Youth League
13:00 CANLI
  • Avtodor U21
  • Nizhny U21
  • 3
  • VTB-Youth League
  • 13:00
  • Avtodor U21
  • Nizhny U21
14:00 CANLI
  • CSKA U21
  • Zenit U21
  • 3
  • VTB-Youth League
  • 14:00
  • CSKA U21
  • Zenit U21
United League
  • 3
  • United League
  • 13:00
  • BK Zenit Saint Petersburg
  • BC Khimki
20:00 CANLI
  • Zielona Gora
  • Parma Basket
  • 3
  • United League
  • 20:00
  • Zielona Gora
  • Parma Basket
B1 League
13:05 CANLI
  • Sun Rockers
  • Toyota Alvark
  • 3
  • B1 League
  • 13:05
  • Sun Rockers
  • Toyota Alvark
Premier League Women
14:00 CANLI
  • Enisey (K)
  • Spartak M. (K)
  • 3
  • Premier League Women
  • 14:00
  • Enisey (K)
  • Spartak M. (K)
Liga Nacional
17:00 CANLI
  • Obera
  • Atenas
  • 3
  • Liga Nacional
  • 17:00
  • Obera
  • Atenas
03:30 CANLI
  • La Union
  • Penarol
  • 3
  • Liga Nacional
  • 03:30
  • La Union
  • Penarol
TBL
18:00 CANLI
  • Semt77 Yalova
  • Selçuklu Bld
  • 3
  • TBL
  • 18:00
  • Semt77 Yalova
  • Selçuklu Bld
ŽBL
18:30 CANLI
  • H. Kralove (K)
  • Levharti (K)
  • 3
  • ŽBL
  • 18:30
  • H. Kralove (K)
  • Levharti (K)
Brezilya Basket Şampiyonası
19:30 CANLI
  • BLU
  • Aerco Osasco
  • 3
  • Brezilya Basket Şampiyonası
  • 19:30
  • BLU
  • Aerco Osasco
  • 3
  • Brezilya Basket Şampiyonası
  • 22:30
  • Joinville
  • Vila Nova Basquete Clube
01:30 CANLI
  • Botafogo
  • A. Anapolis
  • 3
  • Brezilya Basket Şampiyonası
  • 01:30
  • Botafogo
  • A. Anapolis
LPB
  • 3
  • LPB
  • 20:00
  • Ovarense
  • Sport Lisboa e Benfica
Ligat Ha'al
20:30 CANLI
  • Ironi Nahariya
  • Bnei Herzliya
  • 3
  • Ligat Ha'al
  • 20:30
  • Ironi Nahariya
  • Bnei Herzliya
NBL
  • 3
  • NBL
  • 21:00
  • Usti nad Labem
  • Kralovsti Soko
Basketligan
21:34 CANLI
  • Boras
  • Lulea
  • 3
  • Basketligan
  • 21:34
  • Boras
  • Lulea
Adriatic League
23:00 CANLI
  • Split
  • KK Crvena Zvezda
  • 3
  • Adriatic League
  • 23:00
  • Split
  • KK Crvena Zvezda
LBF
01:00 CANLI
  • Vera Cruz (K)
  • Catanduva (K)
  • 3
  • LBF
  • 01:00
  • Vera Cruz (K)
  • Catanduva (K)
NPFL
18:00 CANLI
  • Warri
  • Akwa Utd
  • 3
  • NPFL
  • 18:00
  • Warri
  • Akwa Utd
Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

AntalyaZ'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

AntalyaZ'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470